Droneshop.nl zoekt personeel

Met een groeiend aantal bestellingen kunnen wij dit jaar nog wel wat extra handjes gebruiken. Heb jij affiniteit met drones en beschik jij nog over de nodige vrije uurtjes dan is dit misschien wel de baan voor jou!

Droneshop Den Bosch

Droneshop.nl zoekt per direct nieuwe collega's die ons team komen versterken. Onderstaande functies zijn zowel part-time als full-time beschikbaar in 's-Hertogenbosch.

Droneshop vacatures

• Reparatie
Ben je bekend met de techniek van drones en sleutel je zelf ook regelmatig aan deze vliegende wonders? Dan zoeken wij jou! Kom onze technische dienst ondersteunen en help alle reparaties zo snel mogelijk weg te werken. Voor deze functie zoeken we een echte doorzetter die niet opgeeft totdat hij/zij het probleem gevonden heeft.

• Magazijn
Met name in het magazijn kunnen we hulp gebruiken. Per direct zijn we op zoek naar een magazijnmedewerker, die ons komt helpen om alle inkoop- en verkooporders te verwerken. Voel jij je thuis in een magazijn en breng je graag orde en structuur in logistieke processen? Ben jij een teamspeler met oog voor detail? Als je deze vragen met een volmondig 'Ja!' hebt beantwoord, dan past de functie van Magazijnmederwerker bij Droneshop.nl perfect bij jou!

• Online
Heb jij affiniteit met drones, ervaring op het gebied van e-commerce en beheers je de Nederlandse taal uitstekend? Solliciteer op de functie van Webshopmedewerker bij Droneshop.nl en help ons om onze website nog beter, mooier en groter te maken.

Droneshop Den Bosch Brabant

Interesse om ons team te versterken?
Klinkt dit als jouw droombaan? Overtuig ons van je kwaliteiten en stuur ons je CV en motivatiebrief. Solliciteer op de functie die 't beste bij jou past via: vacatures.droneshop.nl